• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Партија Централен Клуб На Црно Бели Карирани Салфетки за Ручек за Еднократна Употреба 6.5

Партија Централен Клуб На Црно Бели Карирани Салфетки за Ручек за Еднократна Употреба 6.5

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Тркалата се прават врти на вашиот тркачки автомобил, па сега е време да го прослават победата! Овие прекрасни салфетки се совршени за домашна забава, свадбени приеми, роденденски забави или секојдневна употреба. Овој корисен додаток е задолжителен за да ја завршите вашата забава!. Карактеристики на производот : салфетки со 2 слоја за дополнителна издржливост. Печатени со карирана шема. Совршен за свадбени приеми, роденденски забави или секојдневна употреба. Се препорачува само за внатрешна употреба. Преклопени димензии : широк 6,5" висок х 6,5". Материјал(и) : хартија. Забелешка : Пакетот вклучува 192 од предметите на сликата Пакет од 192 црно-бели карирани партиски салфетки. Совршен за свадбени приеми, роденденски забави или секојдневна употреба. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мери 6,5 инчи високи на 6,5 инчи широк.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ