• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кралската Четка Кпаа Најважен Мека Креда Пастел Постави Основни Бои

Кралската Четка Кпаа Најважен Мека Креда Пастел Постави Основни Бои

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

КРАЛСКА ЧЕТКА - Кралски & Лангникел Најважен Меки пастели. Овие пастели се направени од ситно мелени пигменти во боја за да го одржат својот финиш изглед на неодредено време. Овој пакет содржи дваесет и четири меки пастели од 2-1/2х 7/16 инчи во различни бои. Во согласност СО АСТМ Д4236.Увезени. Сосема Ново. 090672030238. КРАЛСКАТА ЧЕТКА. РИКПА24.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ