• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Куп за рефлексии од 15 унца, сребро

Куп за рефлексии од 15 унца, сребро

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Купот на рефлексии од 15 унци има брава за заклучување, рефлексивна фолија и капакот за докажување на истурање. Неговиот двоен wallид ќе ги одржува пијалоците ладни, а криглата докажана. Чаша од рефлексии од 15 унца, сребро : заклучување на заклучувањето. Рефлексивна фолија. Капакот докажан за истурање. Двоен wallид ќе ги одржува пијалоците ладни, а криглата докажана.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ