• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- Стражар АВАКС Тамблер оз-Ласерски Врежан Со Јасен Капак-Поларна Камила-Нерѓосувачки Челик - Вакуум Изолиран-Двоен Ѕид-Кригла За патување-е авион за рано предупред

- Стражар АВАКС Тамблер оз-Ласерски Врежан Со Јасен Капак-Поларна Камила-Нерѓосувачки Челик - Вакуум Изолиран-Двоен Ѕид-Кригла

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поларна Камила Прибор За Пиење Со Висока Издржливост е дизајниран со двоен ѕид, вакуум изолирана конструкција за да обезбеди супериорно задржување на топлина и студ. Завршувањата обложени со прав даваат солидна издржливост во широк избор на бои. Вашата високо детална Поларна Камила ќе стане вашиот омилен прибор за пиење и ќе трае со години. Тамблерите имаат двојни ѕидови, висококвалитетен нерѓосувачки челик изолиран со вакуум, одржувајќи ги топлите пијалоци топли, а ладните пијалоци ладни со часови. Изграден да трае и дизајниран да издржи секојдневна употреба што го прави идеален за вашите активности во затворени простории и на отворено. Димензии : 3 3/8 "В х 6 7/8" Ч, Основата има дијаметар од 2 3/4". Ласерски врежан ВО САД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ