• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тенок Печат Без Депозити, Тенок 1444, Ултра Тенок Дизајн, Големина На Впечаток 1 2 од 1-3 4

Тенок Печат Без Депозити, Тенок 1444, Ултра Тенок Дизајн, Големина На Впечаток 1 2 од 1-3 4

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ја имам твојата канцеларија алатките што му се потребни за ажурирање на тековните статуси, комуницирање на потребните дејства или спречување на документацијата да се обработи на одреден начин. Ова го одржува одделот да работи на ист начин низ секоја постапка. Овој практичен Тенок Печат Со Претходно Мастило ја прикажува пораката "Без Депозити" во професионален формат на квалитет, како што е прикажано на сликата, овозможувајќи му на вашиот канцелариски персонал брзо да печати повеќе правни, финансиски и разни документи навремено. Достапната големина на гумениот печат е широка 5/8" висока за 1-5/8" со вашиот избор од 5 бои со мастило и можност за повторно мастило кога конечно ќе истечат од стотици апликации! Не е потребна посебна подлога за мастило, вградено е мастило. Компактен Дизајн за преносливост. Зелен, Еколошки Производ. Достапно во 5 различни бои на мастило. Големина на впечаток приближно 1/2 "х 1-3/4". Произведено во САД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ