• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Периер газирана минерална вода природна, 16. fl оз

Периер газирана минерална вода природна, 16. fl оз

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Периер газирана минерална вода ја инспирира имагинацијата и ги стимулира сетилата. Потекнувајќи се од југот на Франција, пенливата вода Периер е пенлива фузија на француска минерална вода и воздигнувачки меурчиња од 1863 година. Периер флаширана вода парови меурчиња и уникатна минерална мешавина за одличен вкус што темелно ја гаси жедта. Направено со нула калории, водата од Периер е одлична алтернатива за другите опции за пенлива вода. Периер не е сода или селцер вода, тоа е уникатна минерална вода со заживувачки меурчиња, што го прави прекрасен избор да додадете кора од лимон во вашето утро или да служите како попладневен освежувач. Кога се приближувате со среќен час, користете ја газираната вода Периер како миксер за коктел за да го претворите обичниот мешан пијалок во извонредни коктели или безалкохолни макети. Со ова 16,9 fl oz иконско зелено пластично шише со вода што не е затегната пенлива вода, можете да сметате на пенлива вода на Периер за да ја задоволите вашата жед за извонредна. Вклучува едно 16,9 FL Oz Пластично шише со вода од Периер, газирана минерална пенлива вода. Водата на Периер е оригиналната природна минерална вода заробена на изворот на југот на Франција. Газирана вода со заживување на меурчиња и природно минерали што се јавуваат за уникатен вкус на жед. Минералната вода Периер има 0 калории. Одлична алтернатива на сода и селцер вода, користете пластично шише со вода Периер како коктел миксер за извонредни мешани пијалоци. Иконското зелено шише со неоткриена пенлива вода направена со цврста пластика е совршена големина за во движење. Исчистете го непцето и возбудете ги сетилата со газирана минерална вода од периер. Снеп и ЕБТ квалификувана ставка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ