• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Памук Сатен Прирабница Работ Шам, евро-англиски Роуз Градина Цветни Ботанички Рози Викторија Фабрика Пролет Печати Прилагодено Постелнина Со Лажица Цвет

Памук Сатен Прирабница Работ Шам, евро-англиски Роуз Градина Цветни Ботанички Рози Викторија Фабрика Пролет Печати Прилагодено

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Англиски Роза Градина Цветни Ботанички Рози Викторијанска Перница Шам Од Лажица Со прирабничка перница шамс се направени од путер мек,100% природен италијански памучен сатен и се одличен начин да воведете уникатни обрасци и боја во вашата соба. Измешајте и совпаѓајте отпечатоци за да создадете свој уникатен приспособен простор. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена на барање само за вас! Ве молиме имајте предвид-иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Паундизајни. Целата природна памучна ткаенина е совршена за дише, пријатна постелнина. Нашата сатена има суптилен сјај и целата природна памучна ткаенина е совршена за дише, пријатна постелнина. Нашата сатена има суптилен сјај и мазна рака дизајнирана да омекне со секое перење. Перница/полнење не се вклучени. Индивидуална перница шам со 2 "" прирабнички раб. 100% Италијански Памук Сатен. Перница Шам Евра Димензии : 30" х 30". Перница Шам Стандардни Димензии : 30" х 24". Перница Шам Крал : 41 "х 24". Печатењето е прикажано од двете страни со затворање на пликот на грбот. Направено По Нарачка во САД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ