• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Декоративна перница за хаштаг секвенци за деца од вашата зона

Декоративна перница за хаштаг секвенци за деца од вашата зона

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Забава за хаштаг! Оваа декоративна перница за вашата зона # секвен е забавна перница за акцент за ставање во која било дневна соба, спална соба или соба за домови. Декоративната перница на вашата зона # секвенци има бела позадина со # дизајн е забавен начин за додавање во декор на вашата соба. Оваа вашата декоративна перница за зона # секвенци се свртува кон цврсто црно печатење. Испратете ја оваа декоративна перница со вашите тинејџери за нивните простории за студентски дом! Оваа декоративна перница на вашата зона # секвен има лого " # " со детали за црни секвенци. Оваа ваша зона # секвенциска декоративна перница мери на 16? x 16?. Материјалот и пополнувањето на оваа декоративна перница на вашата зона # секвен се состојат од 100 проценти мек полиестер. За лесна грижа, оваа декоративна перница на вашата зона # секвен е само чиста само (видете етикета за нега за упатства). Оваа декоративна перница за вашата зона # секвен е совршена за враќање на колеџ или подарок! # Детали за црни секвенци. Се свртува кон црната цврста микроминка. Мек и удобен материјал. Материјал : 100% полиестер. Пополнете материјал : 100% полиестер. Упатства за нега : Само чисто место. Големина "16" x 16 ". Одлично за враќање на колеџ. Додадете како акцент перница во декор на вашата спална соба. Боја : црно и бело.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ