• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поговори за свилена перница од црница за коса и кралица за кафе и кафе

Уникатни поговори за свилена перница од црница за коса и кралица за кафе и кафе

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите свилени перници се направени од 100% 22 мама 600 навој, броење свила од двете страни, што е меко и мазно, обезбедувајќи мазно допирање на вашата кожа и ја заштитува вашата кожа од брчките на лицето. Случајот со перници е толку погоден за четири сезони и може да ги задоволи потребите на топло во зима и кул во лето. Удобниот дизајн на затворање на скриени патенти го олеснува вметнувањето во и надвор за чистење, но исто така да се избегне прашина и нечистотија да влезат во вашата сакана свилена перница. Перница од свилена црница за коса и кожа 1 парчиња. Свилата од перница може да го подобри стилот на просторијата и да го подобри вашиот квалитет на спиење. Деликатната кутија за подароци од свилена перница го прави тоа да биде најдобрата идеја за подароци на родендени, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на благодарноста. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 ℃ со помош на соодветно средство за чистење. Висат на суво, ладно железо. Единствени поговори за свилена перница од црница за коса и кожа 1 парчиња пакет вклучуваат : 1 парчиња x свилена перница (белешка : само за покривање на перница, без вметнувања за перници.). Материјал : свила. Направено од 100% 22 мама 600 навој свила од свила од обете страни, што е меко и мазно . Дизајнот за затворање на скриениот патент го олеснува вметнувањето во и надвор за чистење. Свилената ткаенина подобра грижа за вашата кожа и косата, намалувајќи ги фините линии и статичката електрична енергија . миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 ℃ со помош на соодветно средство за чистење. Висат да се исушат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ