• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ултра хи-плови 16оз

Ултра хи-плови 16оз

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Со Третманот Со Балони Со Висок Плови, можете да го продолжите животот на латекс балони исполнети со хелиум. Третманот Со Балон Со Висока Пловичка претходно ја премачкува внатрешноста на балонот пред да ги надувате, создавајќи цврста заптивка што го забавува губењето на хелиум. Со Нашиот Третман Со Балони Со Високи Плови, балоните од латекс ја задржуваат својата големина и форма многу подолго; времето на плови се зголемува до 25 пати повеќе. Забава на! Ултра Здраво-Плови Балон Третман, 16oz Прави балони плови до 25 пати подолго. Надувајте ги балоните еден ден пред настанот. Шишето содржи 16 fl oz. Безбедно. Нетоксични. Биоразградлив. Незапаливи. Не-Иритирачки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ