• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Tweezerman lavender ice целосен наклон пинце

Tweezerman lavender ice целосен наклон пинце

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Познат по својот квалитет и прецизност и наградувачот за убавина на Најдобрата убавина од 2001 година. Лебовиот пинцер на Tweezerman е признат за премиум и професионален квалитет за стручно обликување на веѓите. Наклон пинцер со пинцер е професионален квалитет, со наклон врв од 25 ° е совршен агол за работа против коската на веѓата. Службениот пинцер Tweezerman е супериорна калибрирана напнатост за удобност, контрола и вистинска прецизност. Наклон пинцер со пинцер не е тестиран на животни. Професионален квалитет, наклонет врв од 25 степени е совршен агол за работа против коската на веѓата . Совршено усогласени, совети со рачно изедначени рамномерно и цврсто за да се отстрани косата од коренот . Супериорна калибрирана напнатост за удобност, контрола и вистинска прецизност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ