• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пижами-Семејство Божиќ Пижами Во Собата, Црно-Бело Печатење Пижами Во Собата

Пижами-Семејство Божиќ Пижами Во Собата, Црно-Бело Печатење Пижами Во Собата

 
DEN 364.80

Количина на стоки
Достапно на барање

опишете : Погоден За толпата : големината е совршена за татковци, мајки, бебиња, момчиња и девојчиња, а фотографиите се совршени за празниците, особено на првиот Божиќ на бебето. Секое пакување вклучува маица и панталони со долги ракави.Шема : како што е прикажано : пижами со специјален дизајн на шевови, маица со долги ракави, панталони со пруги, тркалезно деколте, плетени манжетни, еластична лента, еластична, лесна за облекување и соблекување.Забелешка : Секоја големина мора да се купи одделно. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате.Известување : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2 см. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува фактичката состојба. Овој комплет за семејни пижами што одговара има класичен Принт Со Божиќни букви во врвови со истегнување со долги ракави и карирани панталони, ги прави овие Пј совршени за Божиќни свечености. Божиќниот комплет за пижами доаѓа во големини за возрасни, деца, мали деца и доенчиња за совршен изглед на сликата за време на празниците. Појавување На Јп изработени од мек и долготраен материјал. Тоа е одлична еластичност за совршено вклопување, пријателска за кожата, дише, удобно и меко носење, лесна за чистење и отпорна на дамки. Совршени удобни џеми За Божиќ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ