• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Драгоцени Моменти За Нас Се Раѓа Дете Свеќа Без Пламен 171501

Драгоцени Моменти За Нас Се Раѓа Дете Свеќа Без Пламен 171501

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Убава и безбедна оваа свеќа без пламен споделува значајна порака со златно сценарио додека додава мек сјај на декор за одмор. Осветлете нечиј празник со елегантен подарок што ќе биде желен да го прикаже од година во година. Бидејќи овие свеќи без капе може да се преместат додека светат атрактивното поставување е особено лесно. Овој прекрасен божиќен подарок додава топол амбиент во канцелариите домовите студентските соби и многу повеќе. Едноставно совршено за зафатени луѓе со домашни миленици или деца кои едноставно го сакаат елегантниот изглед на безгрижна свеќа. Изработени со вистински восок и издржливи пластични материјали за автентичен изглед и чувство. Внимателно рачно насликани. Бара ааа батерии не се вклучени. Околу 5 инчи висока. Убава и безбедна оваа свеќа без пламен споделува радосна порака со златно сценарио додека додава мек сјај што е лесен за прикажување речиси насекаде. Осветлете нечиј празник со елегантен подарок што ќе биде желен да го прикаже од година во година. Бидејќи овие свеќи без капе може да се преместат додека светат атрактивното поставување е особено лесно. Овој прекрасен божиќен подарок додава топол амбиент во канцелариите домовите студентските соби и многу повеќе. Едноставно совршено за зафатени луѓе со домашни миленици или деца кои едноставно го сакаат елегантниот изглед на безгрижна свеќа. Изработени со вистински восок и издржливи пластични материјали за автентичен изглед и чувство. Внимателно рачно насликани. Бара ааа батерии не се вклучени. Околу 6 инчи висока.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ