• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 18 14 чипка геометриски пласмани за печатење, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 чипка геометриски пласмани за печатење, сет од 4

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Daisy 18" x 14 "Заглави ги геометриските пласмани за печатење, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобил на дизајни за избор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ