• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крпа за мешавина од памук Марти, оптички бело, 6-пакет

Крпа за мешавина од памук Марти, оптички бело, 6-пакет

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пукањето со цврсти базени со базен Martex и пешкирот за базени со ленти се совршени придружници на базенот, а да не спомнувам дека мора да се залагаат за бањата, плажата, па дури и салата. Наменети за разузнавачки клиенти кои бараат висококвалитетни производи, тие остануваат супер мека употреба по употреба и миење по миењето. Пукањето со цврсти базени во Martex и пешкирот за базени со ленти Martex се исто така супер апсорбирани затоа што се направени со 100% памучни јамки. Нивната мешана база на памук и полиестер има технологија Intelli Weave, што им дава исклучителна издржливост и гарантира дека тие брзо ќе се исушат. Цврстиот пешкир за базени Марттекс е достапен во бело, а пешкирот за базени со ленти Martex доаѓа во бело со сини ленти. Крпите мерат 20 ”широки и 40” долги и се машини што се мијат за леснотија на грижа. Тие се достапни како сет од шест крпи во иста боја. Фабрикувани од 100% памучни јамки и 93% памук/7% полиестерска база. Се продава како сет од 6, крпи со иста големина. Технологијата за брзо сушење Intelli Weave обезбедува издржливост. Крпи мерка 20 ”w x 40” l. Машина за перење; Трбајте суво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ