• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 30 60 Tidepool геометриски пешкир за печатење на плажа

Едноставно Дејзи 30 60 Tidepool геометриски пешкир за печатење на плажа

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Кој подобар начин да уживате во брегот отколку да спортувате прекрасно моделирана крпа на крајбрежната плажа? Едноставно Дејзи вклучува модерни крпи за плажа совршени за секоја пригода! Едноставно Дејзи 30 "x 60" Tidepool геометриски пешкир за печатење на плажа : 30 "x 60". Машина за перење. 30 проценти памук, 70 проценти полиестер. Достапно во разни бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ