• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тропска кабана памучна крпа за плажа во Ројал

Тропска кабана памучна крпа за плажа во Ројал

 
DEN 790.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Одете на плажа во удобност и стил со овие крпи од кабана во лента Велор. Изработено од 100% памучен велур 2pk Тропчиња од кабана се меки и кадифен и измерете 34 "x68 ". Достапно во атрактивни светли бои на плажа. Совршено за базенот, плажа, бањата, на тревникот Орон палубата. Дебела и апсорбирана Trop Trop Cabana крпи ќе импресионираат 34 "x 68", 100% памучен велур, широки ленти од кабана, светли бои на плажа, меки и луксузни, машини за миење ладно, 480 GSM, сет вклучува 2 крпи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ