• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Пливаат Пелени, Китови, Дете

Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Пливаат Пелени, Китови, Дете

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Хадсон Бебе Пливачките пелени се оптимални за вашето малечко кога играте на сонце, користите базен, одите на плажа и за какви било активности на отворено во вода. Нашите пелени за пливање се еколошки бидејќи се еднократно за редовна употреба за водени активности. Нашите пелени за пливање ќе ги направат водените активности со вашето малечко попогодни, санитарни и ќе помогнат да се намали ризикот од осип на пелена. Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Пливаат Пелени, Китови е одлично бебе и дете најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува две пелени за пливање. Еко-пријателски, еднократно пливање пелена. УПФ 50+ заштита од сонце. Премиум, врвна перење, водоотпорна пливачка пелена. Достапна, висококвалитетна пелена за пливање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ