• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Goodyear B класичен завиткан индустриски V-појас, 108 надвор од обемот

Goodyear B класичен завиткан индустриски V-појас, 108 надвор од обемот

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Goodyear Belts разви класични завиткани V-појаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Покривање отпорен на триење на долг живот; Статичко и отпорно нафта. Висока затегнати жици на затегнување дизајнирани за минимално распаѓање на напнатоста и ниско одржување. Гума за компресија на SBR.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ