• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Goodyear B класичен завиткан индустриски V-појас, 67 надвор од обемот

Goodyear B класичен завиткан индустриски V-појас, 67 надвор од обемот

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Goodyear Belts разви класични завиткани V-појаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Покривање отпорен на триење на долг живот; Статичко и отпорно нафта. Висока затегнати жици на затегнување дизајнирани за минимално распаѓање на напнатоста и ниско одржување. Гума за компресија на SBR.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ