• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Неутип 18 x51 правоаголник подот огледало PS рамка виси огледало за врата или wallид кафеава

Неутип 18 x51 правоаголник подот огледало PS рамка виси огледало за врата или wallид кафеава

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Вклучени се и со висока стакло за транспарентност и квалитетна сребрена обвивка, исто така, ќе ви дадат добра слика на врвот . Растојанието помеѓу малите куки е 2,76 ", можете да прилагодите 4 различни височини според вашите лајкови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ