• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
На-Библиотека, Рустикален Даб И Црна Завршница-Нефо

На-Библиотека, Рустикален Даб И Црна Завршница-Нефо

 
DEN 2319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прикажете колекција домашна библиотека, семејни фотографии и декор на оваа индустриска рустикална библиотека. Пет рустикални дабови завршни полици се суспендирани на црна метална рамка инспирирана од цевки, создавајќи минималистички талент во просторот. Црните метални цевки ја нудат целата поддршка што ви е потребна за тешки предмети, дава отворен, воздушен дизајн. Ставете ја оваа висока, величествена рустикална библиотека во домашна канцеларија за да организирате врзива и складирање или да ја користите како отворени полици долж ѕидот на трпезаријата. Правоаголна библиотека со отворена рамка. Метална основа : Црна завршница. Складирање : 5 дрвени ниво полица.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ