• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фурино Модерни Полици За Складирање Од 4 Нивоа, Повеќе Бои

Фурино Модерни Полици За Складирање Од 4 Нивоа, Повеќе Бои

 
DEN 2399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Серијата Модерен начин на живот Фурино се состои од масичка, крајна маса, странична маса, вагон и лавици. Оваа серија доаѓа во темно даб, темно орев и камен бело што одговара на стилот повеќето простори за живеење. Овие модели се дизајнирани да се вклопат во вашиот простор, стил и да одговараат на вашиот буџет. Фурино ФМ6011Р-4 е решетка широка 4 Нивоа без непријатен мирис, издржлива и лесна за составување. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно на дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се само за илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Едноставен стилски дизајн, функционален и погоден за секоја соба. Материјал : Инженерска плоча за честички, пвц капак и метални цевки обложени со прав. Се вклопува во вашиот простор, се вклопува во вашиот буџет. Цврст на рамна површина. Потребно е некое собрание. Ве молиме видете инструкции. Димензија на производот : 23,6 (W)x43, 5 (H)x11, 75 (D) инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ