• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Удобност Класици Пријатна Памучна Фланелна Печатена Сина Цврста 4-Парче Лист Во Собата, Кралот

Удобност Класици Пријатна Памучна Фланелна Печатена Сина Цврста 4-Парче Лист Во Собата, Кралот

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте топло и пријатно со овој ултра мек памучен фланелен лист, совршен за студени зимски ноќи! Одликувајќи се со различни отпечатоци, овие памучни фланелни листови обезбедуваат мек и привлечен изглед. Машина за перење за лесна нега. Овие памучни фланелни листови се исто така сертифицирани ЗА ОЕКО-ТЕКС, што значи дека не содржат никакви штетни материи или хемикалии, обезбедувајќи квалитетна удобност и благосостојба. Комплетот вклучува : 1 Рамен Чаршав, 1 Вграден Чаршаф, 2 Навлаки за Перници (1 во големини Близнаци/Близнаци). Класици за удобност Удобен Памучен Фланелен Печатен Лист : Комплетот Близнаци Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 75"L + 12"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Комплетот близнак XL Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 102"L), 1 Вграден Лист (39"W x 80"L + 12"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Целосниот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (81"W x 96"L), 1 Вграден Лист (54"W x 75"L + 12"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Сетот на кралицата Вклучува : 1 Рамен Лист (90"W x 102"L), 1 Вграден Лист (60"W x 80"L + 14"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Кралскиот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (108"W x 102" L), 1 Вграден Лист (78"W x 80"L + 14"D), 2 Кралски Навлаки За Перници (20"W x 40"L). Комплетот кал Кинг Вклучува : 1 Рамен Лист (108"В х 102" Л), 1 Вграден Лист (72"В х 84"Л + 14"Д), 2 Кралски Навлаки За Перници (20"В х 40"Л). 100% памук фланелен лист во собата. Пријатно и ултра меко чувство за раце. Достапно во различни отпечатоци. Вграден лист се вклопува до 12" За Близнак/Целосна, 14 " За душеци За Кралица/Крал, доаѓа целосно еластична за подобра покриеност и вклопување. Оеко-Текс Сертифициран, не вклучува штетни материи или хемикалии . Затворање на навлаки За перници : едната страна отворање. Машина за перење за лесна нега.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ