• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елизабет Cerен Керамид Ултра Кармин - # Магента Шампанско 0. Оз Усна Стап

Елизабет Cerен Керамид Ултра Кармин - Магента Шампанско 0. Оз Усна Стап

 
DEN 362.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Стап за усни : - Усните изгледаат пополни, подефинирани .. И се чувствуваат младешки мазни, меки и негувани. Тројниот Комплекс на керамид помага во зајакнување и повторно текстурирање на изгледот на кожата, држејќи се во витална влага што ја полни кожата. Елизабет Cerен Керамид Ултра Кармин - # 30 Магента Шампанско 0.12 Мл Усна Стап.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ