• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нево -богата со влага шампон и балсам Оз комбо пакет

Нево -богата со влага шампон и балсам Оз комбо пакет

 
DEN 832.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Плавана Нево сулфат слободен шампон е балсам за богата со влага без влага на сулфат, ја зајакнува косата од внатрешниот кортекс до надворешната површина (или површината на кутикулата). Ова е крајната во длабока и трајна хидратација, балсам богати со влага Нево ги надминува површните навлажнувачи со испорака на витална влага на внатрешното јадро на косата. Тежина на косата надолу.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ