• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства 8862АПРОНСКА Пеперутка На Црвена Престилка, Голема, разнобојна

Каролини Богатства 8862АПРОНСКА Пеперутка На Црвена Престилка, Голема, разнобојна

 
DEN 319.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства 8862АПРОНСКА Пеперутка На Црвена Престилка, Голема, разнобојна Кујнска Престилка или Престилка за СКАРА. Оваа престилка Е престилка Во Стилот На Лигавче прави одлична престилка за печење, престилка за уметник, престилки на серверот, престилка за градинарство или престилка за чешлање кучиња. Обоен со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници и мери приближно 27"W x 31"H. Изработен од 100% Ултра Откачен Полиестер со ремени за бела вратоврска. За сите вас кујна престилка жени и кујна престилка мажи ова е производ за вас. Лесен и се пере во обична машина за перење. Полиестерскиот материјал брзо се суши и го намалува боењето и уметничкото дело прави симпатичен арпон за готвење. Оваа Престилка е од Каролини Богатства Инсекти категорија на производи. Престилка. Лигавче Стил. 27"Х х 31" В.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ