• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маглина Во Вселената Прилагодлива Престилка За Лигавчиња За Жени Мажи Девојки Готвач Со Џебови Новина Кујна Престилка За Готвење Печење Градинарство Чешлање Миле

Маглина Во Вселената Прилагодлива Престилка За Лигавчиња За Жени Мажи Девојки Готвач Со Џебови Новина Кујна Престилка За Готвење

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Изработен од висококвалитетен Полиестер, мека и удобна текстура, издржлив и лесен за чистење. Машинско перење, ладно, сушење на ниско ниво.27.56 "(W) x 31.50 " (L), со прилагодливи ремени за искривување околу вратот и половината. Нашата голема престилка може лесно да се смени за да одговара на повеќето големини.Два предни џебови, совршени за готвење, печење, изработка, градинарство, сервирање СКАРА и работници.Оваа престилка одговара и на мажите и на жените. Секој ќе го сака својот изглед во домот,Кафулето,Барот или Комерцијалната Кујна. Изработен од висококвалитетен Полиестер, мека и удобна текстура, издржлив и лесен за чистење. Машинско перење, ладно, сушење на ниско ниво. 27.56 "(W) x 31.50 " (L), со прилагодливи ремени за искривување околу вратот и половината. Нашата голема престилка може лесно да се смени за да одговара на повеќето големини. Два предни џебови, совршени за готвење, печење, изработка, градинарство, сервирање СКАРА и работници. Оваа престилка одговара и на мажите и на жените. Секој ќе го сака својот изглед во домот,Кафулето,Барот или Комерцијалната Кујна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ