• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизни Принцезата-Goodел-Добар наспроти Злото Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Дизни Принцезата-Goodел-Добар наспроти Злото Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународен Дизни Принцеза - Goodел-Добар наспроти Злото Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Принцеза-Arел-Добар наспроти Зло Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ