• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бела Вита Сара ВТОРА Фустан Пумпи

Бела Вита Сара ВТОРА Фустан Пумпи

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие рационализирани чевли за фустани се одличен додаток на секоја гардероба. Сара ВТОРА од Бела Вита има тесен облик на пети на маче за женска силуета. Лесен за носење со еластична лента за грб со прашка што ја држи ногата на место. Меката влошка ја обезбедува вашата удобност со денови или вечери надвор. 1,75 инчен маче пета. Модерен зашилен прст. Маче Пета. Женски дизајн на прашка. Поместена влошка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ