• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесни улични пумпи

Лесни улични пумпи

 
DEN 658.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Зашилената улица е класична пумпа што можете да ја спарите со сините фармерки или деловната облека. Ажурирано со ранд на Тренд потпетица и зашилена пети за елегантна силуета. Вие нема да мора да жртвувате удобност со великодушно постепената инло и лесна флекс -надворешна страна. 2,25 инчи потпетици за фустани. Лесна надворешна плоча. Класична потпетица за фустани со модерен ранд. Класична пумпа. Потпетица до петичка влошка. Силуета на пети на Телек.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ