• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Оревниот Гурмански Путер Од Пекан, Пралин, оз

Оревниот Гурмански Путер Од Пекан, Пралин, оз

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оревниот Гурмански Путер Од Пралин Пекан нуди одличен начин да ја промените попладневната ужина. Тргувајте со вашата порција разновидни ореви за чинија јаболка и лажичка од ова вкусно ширење. Содржи природни антиоксиданси, Ореви одгледувани Во Калифорнија и други природни состојки, овој путер од пекан не само што е фантастичен како додаток на речиси секое овошје и зеленчук што може да се натопи, туку е и одличен начин да ги добиете вашите хранливи материи на вкусен начин. Оревите што влегуваат во секоја тегла Гурманска Морска Сол Пекан Путер се одгледуваат во плодната почва На Централната Долина На Калифорнија, каде што семејството Мартела одгледува ореви во својата блага клима повеќе од четири генерации. Засилете ја грицката со Орев Гурмански Путер Од Пралин Пекан. Оревниот Гурмански Путер Од Пекан, Пралина, 10 мл : Вкусен додаток на чинии со овошје и зеленчук. Содржи антиоксиданси. Направено со други природни состојки. Расте Во Калифорнија. Кошер. Нема гмо или високо-фруктозен сируп од пченка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ