• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Панасоник Рф-АМ Фм Радио

Панасоник Рф-АМ Фм Радио

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Голем Панел За Радио Бирање За Лесно Подесување (Fm/AM Посебна Скала За Бирање И Индикатор За Голем Опсег со ЛЕР ЗА Подесување) 4` Динамичен Звучник за одлична Звучна НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/Dc (вклучен 110v ac кабел за напојување) panasonic пренослив радио Пренослив радио карактеристики голем панел за бирање за лесно подесување, fm/AM посебна скала за бирање, 4" динамички звучници за добар звук, ac/dc операција, сребрен преден кабинет со метална мрежа за звучници, Приклучок за слушалки, преклопете Ја Рачката-AV92604, кабел ЗА Поврзување СО РАДИО Ksu PANASONIC rf-2400 am / fm.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ