• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Агилност Авто Делови Радијатор За Лексус Специфични Модели Одговара изберете: 2004-LEXUS RX

Агилност Авто Делови Радијатор За Лексус Специфични Модели Одговара изберете: 2004-LEXUS RX

 
DEN 1414.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Агилност Авто Делови нуди комплетна линија на автомобилски радијатори кои покриваат над 98% Од сите апликации За Возила Во Северна Америка. Секој бренд Од Акура До Волво за моделот години 1960 Да Се Претстави. Агилноста има сертифицирани радијатори кои ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на производителот. Инженеринг и произведен под iso 9001 / TS16949 систем за квалитет, секој радијатор е 100% тестиран на истекување. Агилноста нуди комплетна линија на автомобилски радијатори кои покриваат над 98% од сите апликации За Возила во Северна Америка.; Агилноста обезбедува вредност на многу различни начини : зголемени термички перформанси, подобрени карактеристики на дизајнот и комбинирање на дизајнот за максимална достапност со минимална количина на делови.; Агилност нуди сертифицирани радијатори кои ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на производителот кои се подготвени да се инсталираат надвор од кутијата.; Инженеринг и произведен под iso TS16949 систем за квалитет, секој радијатор е 100% тестиран на истекување. Алуминиумска Конструкција. Радијатор - 1 Ред. Димензии на јадрото-19,25 х 26,375 х 1 (инчи). Дизајн на вкрстен проток, без Ладилник За Моторно Масло, Со Ладилник За Масло за Пренос. Капка-Во Одговара за лесна инсталација во вашето возило. Одговара Изберете : 2004-2006 ЛЕКСУС РХ 6 Цил 3,3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ