• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бздаиси 15 ЛАПТОП УСБ Ранец-Штит Херој-Деца И Возрасни. Унисе за деца Тинејџери

Бздаиси 15 ЛАПТОП УСБ Ранец-Штит Херој-Деца И Возрасни. Унисе за деца Тинејџери

 
DEN 575.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото. Ткаенина : висококвалитетно и удобно платно и кожа. Голем Капацитет-Ви Овозможува да ги држите дневните резерви како лаптоп, паметен телефон, паричник, банка за напојување и книги итн. Со вграден USB полнач надвор и вграден кабел за полнење внатре,само поврзете се со сопствената банка за напојување, тогаш ви нуди поудобен начин да го полните телефонот додека одите. Ве молиме имајте предвид дека овој ранец нема самата моќност, usb портата за полнење нуди само лесен пристап за полнење. Унисекс, за Тинејџер подгответе го вашето дете за училиште со нашиот Ранец За Херој На штит со голем капацитет! Совршен за секојдневна употреба, патување и активности на отворено. Одговара на лаптопите и се одликува со трендовски дизајн на цртани филмови. Децата ќе сакаат да ја носат својата опрема со овој симпатичен ранец со ликови од Подемот на анимето На Херојот На Штитот. Земете ја вашата сега!. ГРЕШКА : #ВРЕДНОСТ!. ГРЕШКА : #ВРЕДНОСТ!. Големина : 18.50" х 11.81" х 5.91 " ве Молиме изберете ја шемата што ви се допаѓа и додајте ја во количката.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ