• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Коњи Во Розова Сериозен Ранец

Коњи Во Розова Сериозен Ранец

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дивиот Сериозен Ранец Е натоварен со карактеристики и преполн со удобности. Со водоотпорна постава, секој сегмент има повеќе џебови, вклучувајќи и обложен ракав за заштита на вашиот 15-инчен лаптоп или таблет, простор за вашиот медиумски уред со пристап до слушалки. Користете ги ремените за половината со поместување за да го ослободите грбот и префрлете дел од торбата?тежината на колковите, а кога не се користат, свиткајте ги ремените за да не висат. Дон?сакате да ја носите вашата кутија за ручек? Користете го нашиот удобен систем за карабинер и ремени за да ја прицврстите кутијата за ручек на грбот. Или, користете ги ремените за вашата јога подлога или дополнителна облека. Држачите за пијалоци се изолирани и ќе го одржат вашето шише од 20 мл поладно, подолго. Диви Коњи Во Розова Сериозен Ранец.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ