• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Авамо Деца Дневен Пакет Мулти Џебови Тркалање Ранец Книжарница Пешадија Ранец Лаптоп Ранец Сина Три-парче Си Тркала

Авамо Деца Дневен Пакет Мулти Џебови Тркалање Ранец Книжарница Пешадија Ранец Лаптоп Ранец Сина Три-парче Си Тркала

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификации : t Gender : Деца Девојки, Девојка, Момчиња Боја : Како Што Покажува Сликата Материјал : Најлонлининг : Полиестерtt Size : Ранец : 30x23x46cm/11, 81x9, 06x18, 11"Торба За Ручек : 25x13x18cm/9, 84x5, 12x7, 09"Кутија За Моливи : 21х2х11см/8. Повеќенаменски : Овој тип ранец за тркалање ранец без сомнение е совршен избор за активности на отворено во различни прилики.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ