• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лументо Жени Мода Анти-Кражба Ранец Дами Пешадија Прилагодлив Ремен Чанта Стп Кожа Училиште Отворено Мулти Џебови Дневен Пакет Бела Дводелна

Лументо Жени Мода Анти-Кражба Ранец Дами Пешадија Прилагодлив Ремен Чанта Стп Кожа Училиште Отворено Мулти Џебови Дневен Пакет

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Прилагодливо рамот т4. Прилагодливи Ремени За Рамо : најатрактивната карактеристика на овој ранец е тоа што е опремен со повеќе широк и прилагодлив ремен за рамо, кој има тенденција да го намали товарот на вашето рамо и на тој начин, оставајќи го вашето чувство на замор да исчезне.Применлива Прилика : Роденден, Ангажман,Подарок, придобивки Од Вработените, Друго.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ