• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хумко Натриум Силикат % Раствор За Замрзнување, Фл. Оз

Хумко Натриум Силикат % Раствор За Замрзнување, Фл. Оз

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Раствор За Замрзнување на хумко Натриум Силикат, 40%, 30оз предложена Употреба : Н/Аактивни Состојки : Н/Аинактивни Состојки : Н/А Друга Состојка : Н/Хумко Холдинг Група Натриум Силика Хм, 30 мл. Сликата е за илустрирани цели, треба да ја имаме најновата верзија на производот на залиха.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ