• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рејбестос П Н Е Кабел За Сопирачка За Паркирање Од Професионално Одделение

Рејбестос П Н Е Кабел За Сопирачка За Паркирање Од Професионално Одделение

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Кабелот за Сопирачка за Паркирање рејбестос е дизајниран да ги зголеми коњските сили и да го подобри изгледот на возилото. Изработен е од материјал со висока јачина кој издржува големи оптоварувања при итни услови. Овој кабел е тестиран за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ. Обезбедување оптимална заштита, работен век и безбедност. Челичните кабли за сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија, обезбедувајќи безбедно, непречено нанесување и ослободување секој пат. Ги вклучува сите загради и фитинзи во стилот НА ОЕ што овозможува лесна инсталација и одговара на ое. Одговара Изберете : 1997-2006 ФОРД ЕКОНОЛИН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ