• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплет За Заптивки На Елементот рејбестос Одговара: 2010 - ФОРД Ф150, 2014-РАМ 1500

Комплет За Заптивки На Елементот рејбестос Одговара: 2010 - ФОРД Ф150, 2014-РАМ 1500

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Рејбестос Елемент3 комплет за заптивка на дебеломер на сопирачките, дел број WK595, нуди ново ниво на контрола и доверба на возачите. Рејбестос висококвалитетни внатрешни делови кои се изградени за долг работен век и мир на умот. Овие комплети за обнова се достапни за различни апликации за марка/модел. • Инженер за исполнување на издржливоста и сигурноста под екстремни услови • Обезбедува безбедни перформанси без истекување • Изработени од висококвалитетни материјали • Нуди Висока отпорност И Долготрајни Издржливи Вклопувања Изберете : 2010-2020 Форд Ф150 2014-2016 РАМ 1500 2011-2012 ДОЏ РАМ 1500 2011-2012 ФОРД Ф350 2010-2016 ЛИНКОЛН навигатор и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ