• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Еден Костим За Капење Со Костим За Капење Завиткајте Здолниште Со Цветен Принт V Вратот Контрола На Стомакот Костим За Капење Монокини Облека За Плажа

Женски Еден Костим За Капење Со Костим За Капење Завиткајте Здолниште Со Цветен Принт V Вратот Контрола На Стомакот Костим За

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

50" Половината : 70см/27.28" хип : 94cm/37. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате.65" Половината : 78см/30.43" големина : 2xl Етикета Големина : Xx-Големи Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 92cm/36. С,М,Л,XL,2 XL, 3 XL ве молиме изберете ја вистинската големина во зависност од нашата табела со големини. ●Костим За капење Покриеност За Жени ● дводелен костим за капење за жени што одговара со здолниште за завиткување на костим за капење на плажа, долги костими за капење завиткајте здолниште, ова модно и елегантно полу-проегирно макси здолниште е шик ласкаво и секси со дизајнот на страничниот шлиц, а максималната должина на сечењето тече, помага да се заштити вашата кожа од прекумерно изложување на сонце.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ