• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Mens Suits Solid Two Classic Fit копче Notch Lapel Business Casue Cash for Men

Mens Suits Solid Two Classic Fit копче Notch Lapel Business Casue Cash for Men

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Информации за производот Нашиот потпис Модерно две копче, рамен предниот костум во TR ги комбинира најдобрите карактеристики на класичните дизајни за вклопување за да ви дадат удобност и најголем стил. Достапно во Classic Fit Fabric Pably Sovelts во задниот сет вклучува : 1 палто и 1 Информации за големина на панталони - точно до големината. - се смета за класично вклопување; Исечете со малку дополнителна просторија низ градите и телото за удобност. Големина : кратко (а) : 5'4 "-5'7? ", Редовно (r) : 5'8 "-6'2 ", висок (л) : 6'2? "-6 '5 ". 65% полиестер, 35% вискоза - Волна допир се чувствуваат ткаенина . Дво парчиња костум : Блејзер и плетени панталони за фустани (со недовршено дно). Класично модерно вклопување и исечено, 2 копче, единечна дојка, лаптоп и двојно страничен отвор за отвор за јакна . Упатство за нега : Препорачано чисто, ниско железо пред да го носите доколку е потребно, закачете се на костумот кога не го носите . ласкави За сите форми на тело (големина на САД).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ