• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка домашна бујна сукуленти куќа растенија знак графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Синди obејко?

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка домашна бујна сукуленти куќа растенија знак графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 48 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : вазна; Грнчарство; Растение во саксија; Растенија; Засадувач; Билки; Билки; Лист; Вегетација. Дизајн од Синди obејкобс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ