• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Силна камила тик дрво двор, преклопна маса, стилска бистро -тркалезна маса на отворено

Силна камила тик дрво двор, преклопна маса, стилска бистро -тркалезна маса на отворено

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина на столот : H 35 "x 18,5 " x 17 "(H89 x 47 x 43cm); Големина на табелата : 29,5 " H x 23,6 "во дијаметар; столчињата можат лесно да се склопат за затворен простор за складирање/надворешна употреба, лесна Собрание Потребно Тип на производ : Бистро сет табела Топ материјал : Тиково дрво Бистро е токму она што треба да поминете топли летни вечери уживајќи во добра храна и разговор со еден пријател. Завршено со полски восок и запечатувач за подобрување на неговиот изглед, како и за дополнителна заштита. Големина на столот : H 35 "x 18,5 " x 17 "(H89 x 47 x 43cm); Големина на табелата : 29,5 " H x 23,6 "во дијаметар; столчињата можат лесно да се склопат за затворен простор за складирање/надворешна употреба, лесна Собрание Потребно Тип на производ : Бистро сет табела Топ материјал : Тиково дрво Бистро е токму она што треба да поминете топли летни вечери уживајќи во добра храна и разговор со еден пријател. Сетот се состои од маса и две столчиња, и направено од тиково дрво Креирање на повеќе смирувачка атмосфера за вашата надворешна околина. Заврши со полски восок и запечатувач за подобрување на неговиот изглед, како и за дополнителна заштита. Оваа табела и столчиња сет е погодна за употреба во внатрешен двор или градина и е преклопен за лесно складирање и заштеда на простор тиково дрво за преклопување на дрво, стилска бистро маса на отворено. Сите не- Вклучен е 'рѓосан хардвер, не е потребно собрание; уживајте во капучино и утринската хартија што седеше во овој едноставно стилски бистро сет, во кој има класичен дизајн на дрво, кој совршено се спарува со маси за дрво од еукалиптус и плетени жардинери.3 парчиња сет на мебел (2 парчиња столици за преклопување и 1 тркалезна маса), 100% цврсто тиково дрво од отворено дрво е природно калапи и отпорни на мувла со големина на стол : 35 "H, 18,5 " во должина x 17 "во ширина; Големина на тркалезната маса : 29,5 "H, 23,6 " во дијаметар; уживајте во капучино и утринската хартија што седеше на овој едноставно стилски бистро сет, во кој има класичен дизајн на тиково дрво што совршено се спарува со табели од тиково дрво затворено/надворешно користење, потребна е едноставна склопување, едноставна склопување, потребна е едноставна склопување .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ