• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
МАРВЕЛ КОМИКС ТВ - Ironелезна тупаница - Постери за wallидови на лого на змеј, 14.725 22.375

МАРВЕЛ КОМИКС ТВ - Ironелезна тупаница - Постери за wallидови на лого на змеј, 14.725 22.375

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој тренд на меѓународните ТВ -ТВ Марвел стрипови - Ironелезна тупаница - Постерот за wallидови со лого на змеј е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал Марвел стрипови ТВ - Ironелезна тупаница - Постери за wallидови на лого на змеј : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ