• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маска за склопување на стебло за складирање

Маска за склопување на стебло за складирање

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа PJ маска за склопување на багажникот за складирање прави совршен додаток на спалната соба, плакарот или игротеката на вашето дете. PJ маската за склопување на багажникот за складирање е лесен начин за одржување на нередот, истовремено додавајќи разигран акцент. Вашето малечко ќе сака да ги остави сите свои играчки, книги, облека и повеќе во овој пространа багажникот за складирање во кој има неговиот омилен лик. Направено е од мек материјал за платно, така што никогаш не треба да се грижите за капакот што се спушта надолу. Оваа PJ маска за склопување на стебло за складирање е лесен и лесен за движење наоколу. PJ маската за склопување на багажникот за складирање е совршено за складирање скоро за било што. Димензиите на трупот за склопување на маската PJ се 22,25 "l x 14,15 " W x 13.5 "H. Кога не се користи, лесно може да се склопи рамни и да се извалка. Само за лесна нега (ве молиме, видете грижа етикета за инструкции). Совршено стебло за складирање за играчки, книги и многу повеќе. Лесен, лесен за носење. Не е потребно склопување. Склопувачки за лесно складирање. Димензии на трупот : 22,25 "L x 14.15" W x 13.5 "H. Упатства за нега : Само чисто место.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ