• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
PTM слики 5- 31 25 Правоаголен неливи облик на огледало на wallидот

PTM слики 5- 31 25 Правоаголен неливи облик на огледало на wallидот

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики на производот : Ова правоаголно огледало може да се обеси во портрет или насока на пејзаж, конструирана од трајна пластика и огледало на огледалото на огледалото, предниот дел од огледалото е непречено за едноставно елегантно дизајниран за да биде суета огледало, но може да се користи и во други апликации во текот на целиот хардвер за дома, за да се вклучи хардвер за дома Лесна инсталација Производ Спецификации : Висина : 31 L должина : 25проекција : 0,875 Производ Тежина : 17 PTM слики 5-15122. Колекција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ