• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобилски подни душеци за BMW Целокупната заштита на времето за автомобили, камиони, SUV, комбе, тотална заштита од ?

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобилски подни душеци за BMW Целокупната заштита на времето за автомобили,

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за BMW 650 2021, дизајнирани прилагодени вклопуваат комплексни контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот BMW 650 кат, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко Гроувс Канал вода, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на абење ПВЦ, панталони без БПА, душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилна зафат на ниб Подот да го задржи душекот на место без да го оштети тепихот на вашето возило. Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од животна гаранција за вашиот мир на умот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ