• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Скоро природно 10 кедар бонсаи вештачко дрво во декоративно засадување

Скоро природно 10 кедар бонсаи вештачко дрво во декоративно засадување

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Свилите дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Почувствувајте ја текстурата на зеленото зеленило на секој допир; Браун, густо стебло испорачува солидна, елегантна форма слична на реалните. Димензии на пластерот : H : 3,5 in. Реално, текстурирано зеленило. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова вештачко дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги гранките и лисјата за да ја постигнете посакуваната полнота. Препорачано за декоративна употреба во затворен простор. Вашето вештачко растение ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Не е потребно одржување за ова вештачко дрво; Избришете чиста со мека сува крпа. Вештачко дрво од кедар бонсаи во декоративно засадување : целокупна димензии на производот : 10 in. Скоро природно 10in. Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Нула одржување. Вештачките дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Познат како предизвик за одржување, сега можете да уживате во јапонската традиција на бонсаи без одржување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ